Latest topics
» Kemi të gjithë një qëllim por jemi të ndryshëm
Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Clock-10Thu Mar 05, 2020 12:02 pm by Gjithesia

» Kryeëngjëlli Maikëll:Light-workers janë me Zotin
Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Clock-10Thu Mar 05, 2020 11:26 am by Gjithesia

» Si të dallojmë/dalloshë kur dikush/ose ju është/jeni nën kontroll të lower enteti
Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Clock-10Sun Mar 01, 2020 5:22 pm by Gjithesia

» Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.
Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Clock-10Sun Mar 01, 2020 5:20 pm by Gjithesia

»  Kush jan ata që na qeverisin
Një lutje për një Shqipëri pa energji negative. Clock-10Sun Mar 01, 2020 5:16 pm by Gjithesia


Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.

View previous topic View next topic Go down

Gjithesia
Gjithesia
Admin
Posts : 31
Join date : 2020-02-09
https://redrays.forumotion.me

PostGjithesia Sun Mar 01, 2020 5:20 pm

Mjafton një mendim që gjithë planeti të ndryshoi rrjedhën e tij.Një lutje për Shqipërin do mjaftonte të ndryshoi vëndin tonë.Kjo lutje mjafton të bëhet 1 minutë,deri në 20 minuta,kush e ndien mund ta vazhdoi edhe me gjatë.Si fillim fokusoni mëndjen tuaj vetëm tek dashurija,sa më shumë dashuri në mëndjen tuaj,dhe më pas bëni k'të lutje:
Unë zhgjedhë të mos jetoi më në një Shqipëri të varfër,nga dashurija,dua të jetoi në një Shqipëri të mbushur me dashuri,dhe kshu të bëhet.

Mjafton një her në ditë,kur të dëshironi ju,ose përsëriteni me mëndje gjat ditës.

Për ata që kan eksperienca në meditimë lutja mund të vazhdoi duke shpërndarë energji në gjithë Shqipërin për të pastruar frekuencat e ulta që ka ,për të ngritur frekuencat.
Përpara se të filloni meditimin
1.Përdorni mënyrën tuaj që të jeni në qetēsi me shpirtin tuaj
2.Thoni qëllimin tuaj për të përdorur këtë meditim si një mjet për të rritur frekuencat e Shqipëris dhe për të pastruarë Shqipërin nga frekuencat e ulta.
3.Vizualizoni një kolonë të Dritës së Bardhë të shkëlqyeshme që buron nga Dielli Qendror Kozmik, duke u shpërndarë pastaj në Diellin Qendror të të gjitha galaktikave në këtë univers. Pastaj vizualizoni këtë dritë duke hyrë nëpër Diellin Qendror Galaktik, pastaj duke kaluar nëpër Galaksinë tonë, pastaj duke hyrë në Sistemin tonë Diellor dhe duke kaluar nëpër të gjitha qeniet e Dritës brënda Sistemit tonë Diellor dhe pastaj përmes të gjitha qënieve në planetin Tokë përmes trupit tuaj dhe pastaj në qendër të toka.
4.Vizualizoni këtë Dritë duke transmetuar të gjitha errësirat e mbetura në Shqipëri, duke shëruar të gjitha pabarazitë, duke fshirë të gjithë varfërinë dhe duke sjellë bollëk për tërë njerëzimin. Paraqisni një cikël të ri madhështor kozmik të epokës së Ujorit, duke sjellë Dritë, Dashuri dhe Lumturi të pastër për të gjithë.
20 minuta meditim.
Të dyja lutjet rekumandohen të bëhen cdo ditë pë një javë minimumi,kush dëshiron mund ta bëj edhe më shumë.

Dashurija mbizotëroftë në gjith zemrat tuaja,të dashurvë tuaj dhe Shqipërinë.

View previous topic View next topic Back to top

Create an account or log in to leave a reply

You need to be a member in order to leave a reply.

Create an account

Join our community by creating a new account. It's easy!


Create a new account

Log in

Already have an account? No problem, log in here.


Log in

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum