Latest topics
» Kemi të gjithë një qëllim por jemi të ndryshëm
 Kush jan ata që na qeverisin Clock-10Thu Mar 05, 2020 12:02 pm by Gjithesia

» Kryeëngjëlli Maikëll:Light-workers janë me Zotin
 Kush jan ata që na qeverisin Clock-10Thu Mar 05, 2020 11:26 am by Gjithesia

» Si të dallojmë/dalloshë kur dikush/ose ju është/jeni nën kontroll të lower enteti
 Kush jan ata që na qeverisin Clock-10Sun Mar 01, 2020 5:22 pm by Gjithesia

» Një lutje për një Shqipëri pa energji negative.
 Kush jan ata që na qeverisin Clock-10Sun Mar 01, 2020 5:20 pm by Gjithesia

»  Kush jan ata që na qeverisin
 Kush jan ata që na qeverisin Clock-10Sun Mar 01, 2020 5:16 pm by Gjithesia


Kush jan ata që na qeverisin

View previous topic View next topic Go down

Gjithesia
Gjithesia
Admin
Posts : 31
Join date : 2020-02-09
https://redrays.forumotion.me

PostGjithesia Sun Mar 01, 2020 5:10 pm

Pikësëpari,NE NUK KEMI NEVOI TË NA DREJTOI ASKUSH SEPSE JEMI ZOT TË VETES.
Ky nje shkrim paksa ndryshe nga cfarë sjell kjo faqe.Pika e parë që duhet ta bëj të qartë "ata"që jan në kryje nuk jan njerez,jan alien,negative alien(injorant alien do thoja unë )që duan të s'farrosin njerëzimin,dhe të shkatërrojnë planetin tokë.Do thoni ju pse,nga e di ti k'të,cfarë duan ata k'tu,kush je ti... k'to pyetje bëjani vetes tuaj,pyeteni veten,
•kush jam unë,
•jam unë i vërtet ,
•vërtet jam ky që shai,zihem me njerëzit,shkaterroi.
•jam unë vertet ky,që më duhet një makine për të lëvizur,më duhet një avion për të lëvizur,më duhet të ushqehem që të ndihem i ngopur,duhet të gënjej që të bëj lek,lek ?
•a ekziston vërtet leku ?!•duhet vërtet që të punoi cdo dit që të bëj lek,
•pse nuk mund të dal unë nëpër planete të tjera,
•cfare ka në planetet e tjera,
•a është vertet ky planet sic syt e mi po e shohin,
•a jan vërtet kto mendimet e mija,apo dikush po më mashtron,po më bllokon që unë të shoh të vërtetën???

K'tu miqtë e mi do t'ju jap përgjigje këtyre pyetjeve që i kam pasur vet para 3 vjetësh, përgjigjet do jen nga perspektiva ime,do t'ju inkurajoja, ti bëni edhe ju kto pyetje, ti gjeni dhe ju përgjigjet nga vet perspektiva juaj..Sigurisht atëhere nëse dikush do më thoshte k'to që do shkruaj mëndja njerëzore që kisha atëhere do thoshte,"paska ikur ky/kjo që shkruan të tilla gjëra.(sepse edhe un si ju tek explorer universe fillova të bëj kërkimet e mija )Gjëja e parë qe gjeta k'tu ishin k'to temat mbi sistemin e chakrave,3d eyes,alienet,konspiracione(që në fund dolën të vërteta)por askush nuk fliste për veten e tij,gjith flisnin për k'to tema por jo për veten.Unë do flas për veten time,sepse gjithcka nis nga vetja.2017 pas një miljon pyetje që vërshonin mëndjen time(ato qe ju paraqitja pak më lartë)filloi rrugëtimi im,u njoha me chakrat,frekuencat/vibrimet,3d eyes,meditimin.Pasi u mirë informova për kto,bëra një kërkes, asnje njeri k'tu në ktë faqe nuk ka shkruarë që ne gjith kemi dy ëngjëj që kujdesen për ne në astral,ata jan me ne qe në castin qe ne futemi ne k'te trup si bebe dhe deri sa ne e lem k'te trup.Kjo është infoja e parë që unë kerkova dhe ata mu pergjigjen,atehere me shum dashuri,me shumë qetësi ata më ndihmuan të ndiqja rrugëtimin tim,të gjeja vërtetën se kush jemi ne në të vërtet.Pas kontaktit me ta,erdhën pergjigjet e tjera,që në s'jemi ky trup,ne s'kemi nevoi për makina sepse ne mund te lëvizim të teleportohemi,ku të na doi zemra ne pa nevojen e asnje teknologjije.Mesova që syt e mi,planeti ku jetoja,nuk është vërtetë ai që syt percetojn,por ato janë të manipuluare nga k'ta aleinet negative qe s'duan të na shohin sa më mirë.Mësova që mëndja e njeriut nuk është vërtet mendje por është një reciver po,një marrës,ne nuk mendojmë,ne marrim mendimet e tjerëve dhe kujtomë se janë mendimet  tona.Kam njohur dark alien që donin te merrnin maman time,kam degjuare kur  lower enteti(alien por ka dhe njerëz që e bëjnë këtë gjë) kan futur në trurin e trupit ku ndodhem mendime super negative te tipit'kjo është debile,kjo duhet te vdes,k'to janë budalliqe- kur kerkoja te vërtetën time se kush isha).Ata madje do te sillen edhe sikur jan shokët e tu,të dashur vetëm e vetëm që të të mbajnë ty në lowe densitet.Por miqte e mi ne nuk jemi k'ta,ne jemi DASHURI,një infinit dashuri,(jam e sigurtë që gjithë ne duam te jetojmë në harmoni me njeri tjetrin,te plotesojmë deshirat tona,jetojm me dashuri dhe qetesi)por ata s'duan që ti të jetosh në k'te frekuenci,kshu ata krijuan k'to gjëra që do përmendë më poshtë

1.Lekët-një nga sistem imagjinare që nuk ekzistonë sepse ndajmë me njëri-tjetrin gjithcka,dhe ndihmojmë njeri-tjetrin pa asnjë lloi nevoje për lekët.

2.Teknologjin-që eshte për të të ulur frekuencat e tua,të të shkaterroi sistemin e mendjes,planetin,kafshet. Si antenat e telefoneve,uareles,2g,3g,4g,5g,televizori,celularë,laptopët,tabletët, janë dizanjuarë që të na ulin frekuencat dhe të mos keme mundësi të mbash mend kush je në të vertetë,të shkatërrojnë energjitë,për të na përdorur si bateri.

3.Luftrat-ata krijuan qytete sa me shum që ne të jetojmë sa më të ndarë duke krijuare gjithë ato gjuhë të ndryshme (të gjitha k'to gjuhë përseri janë të dizanjuarë më frekuenca të ulta,c'do fjalë e këtyre gjuhëve ulë frekuencat e tona),pastaj ata filluan te stimulijnë luftra ndërmejt neve(pasi krijuan k'to qyete imagjinare,sepse Shqiperija,serbija,amerika etj...nuk ekzistojn jan programime të dizenjuarë në sistemin e mëndjes së njeriut që të mendoi se ne jemi të huaj me njëri-tjetrin)qe ky qytetë është më i fuqishëm se ai qyteti tjetër,duke shkaterruare mira cilivizime(historia qe lexoni nëpër libra janë gënjeshtra,sa më shumë gënjeshtra të krijohen aq më shumë ulen frekuencat e tua dhe jeton në nje botë imagjinare që ata krijuan për ty sepse ti s'jeton në boten tende por jeton në boten qe ata krijuan-krijonë për ty).

4.Politika-një tjetër programim që të bën ty sikur ti s;mund të vet qeverisesh por duhet dikush të të qeverisi ty se ti je injorant(pasi ata të shkaterruan mendërisht,te kriuan k'to qytet fallco,të bën të shikosh një botë që s'është e vertet në fund të thanë që ti s'mund të vetë qeverisesh sepse je injorant)

5.Bankat-përsëri një programim që të bejn ty si injorantë se ti s'mundë të vetë ruash,menaxhosh lekët e tua,(sepse gjysma e hajduteve janë vet ata dhe ti beson se dikush do vij te te vjedhi ,dhe këshu ata filluan te hyn nëpër shptëpit tona,krijuan kaose që ti në fundë ti bindeshe që duhej të hapeshin bangat sepse aty te ardhurat e tua jan te sigurta.)

6.Liderat(mbreteresha,mbret,president,kryeminister,minisrta)jan alien(raca) negative qe maskohen si njerez(sepse ata posesojn teknologji qe te maskohen si njerez),ti jeton nen qeverisjen e atyre dhe atyre s'ju behet fare vonë për ty .

7.Spitalet-pasi ata te prezantuan me gjithe teknologjit qe mund te shkaterronin ty (makina me nafte,wirlles,telefonat,televizoret,energjija me frekuenca te ulta,ndryshe sa tesla u mundua qe te na ndihmonte atehere)te than qe ti duhet te mjekohesh sepse ti ske fuqi te vete kurohesh sepse ne mund te vete kurohemi nese i heqim kto teknologjira dhe te jetojm ne nje natyre te shedeshme ne nuk smuremi kirre,ata te prezantuan ty me spitalet,qe te te bejn te mendosh qe ti je injorant dhe nuk mund te vet kurohesh.

Miqte e mi ne nuk jemi negative(raca njerezore jo ata qe hiqen sikur jan njerez,kujdes ka plot te till neper politik,spitale,kengetare,sportis)ata erdhen dhe shkaterruan gjithcka te mrekullueshme që ne kishim krijuare.Toka ka qen ne nje habitat te mrekullueshëm përpara se ata te vinin dhe shkaterronin gjithcka .Toka esh si ne,ajo degjon,flet ,dashuron,por edhe kte ata ta shkaterruan duke te te then qe esh thjesht nje cope toke.
Gjithesia
Gjithesia
Admin
Posts : 31
Join date : 2020-02-09
https://redrays.forumotion.me

PostGjithesia Sun Mar 01, 2020 5:16 pm

Sot entiteti 'Edi Rama'po informonte njerëzit që i janë dëmtuarë banesat nga tërmeti,që'qeverija'po ju dhuronte atyre një shtëpi,që do jen më luksoze seç i kishin ato dhe kjo ka ndodhur vetëm në Shqipëri dhe nëse ndodhte në 2013 'qeveria'e asaj kohe as që do e diskutonin këtë gjë jo më ta bënin. Mos lejoni që dikush t'ju trajtoi në këtë mënyrë.Askush nuk është më superior ,entetia po mundohet t'ju heq fuqit,t'ju vampirizoi energjit,dhe të bëjë vet veten e tij superiore.Le ta shqyrtoi këtë çështje sëpari,lekët prodhohen infinit,ç'ka do të thot që të gjithë kanë të drejtë të kenë ç'farë t'i dojë zemra,por konstruti sesi 'lekët'ose 'ekonomia'është ngritur,për të shkatërruarë dhe skllavëruarë racën njerëzore,që nga koha e Romës(po e lë me kaqë këtë subject sepse ka shumë për tu trajtuarë).Kēshtu ata ngritën këtë konstrutë dhe më pas vinin si 'shpëtimtarë'duke indikuarë që populli(individi,entetia si të dëshironi ta quani)është vunerabël,i pa aftë që të jet përgjegjës për veten e tij,t'i plotësoi nevoiat e tij,por ata(politikane,mbreterit)ishin superfuqi dhe kishin fuqi,që t'ju ndihmonin,apo kishin intelekt ,të plotësonin jo vetëm nevoiat personale,por dhe të tjerëve.Entiteti në fjalë po luanë të njëjtën axhendë,jo vetëm kaq por ai po ushqen edhe 'miqtë e tij'me 'borxhin'që mori për të ndërtuarë këto 'super vila'dmth populli do punoi jo vetëm për kuletën e 'politikanēve shqiptarë por dhe për kuletën e politikanëve të huaj.Kjo çonë në përfundimin që 'qeverija në fjalë nuk po ju dhuronë asgjë,dhe ata as po bëjnë asnjë lëvizje'super 'sepse ata vajtën kërkuanë lekë borxh(ku përsëri entetia në fjalë foli për popullin shqipëtarë si vunerabël,të pa aftë të ngrejtur vetë vilat,por 'shtetet e huaja'kanë superfuqi për ta bërë këtë)dhe pastaj doli me këtë deklaratë qesharake sikur 'ata' po e bënin.Më thoni sa prej jush shkonë në punë ç'do ditë ,paguanë taksa për gjithçka?Tashi mendoheni edhe një herë nëse jeni apo jo superfuqi,kemi fuqi t'i ndërtojmë së bashku këto 'super vila'pa i kërkuarë asnjë ndihmë ekonomike(!sigurishtë nëse ndihma të vërteta që nuk kanë donjë axhendë për të ulur dhe ngriturë veten do ishte e mëse e mirëpriturë për t'ja bërë shtëpit vllezërve dhe motrave tanë 'super vila')Rëra që do përdoret për këto 'super pallate është falas sepse mëma natyrë na i ka dhuruarë gjitha FALAS jo dikush ka të drejtë dhe dikush jo(edhe këtë do trajtojë në një postim tjetër)kështu llaci u hoqë,apo materialet e tjera që sigurohen nga MËMA natyrë për të ndërtuarë.Tashi ngeli forca punëtore,vetëm këtu hynë në përdorim leku,për të paguarë vlezërit tanë që do punojnë,sa shkonë paga (300-400 apo 1000 vëjeni ju çmimin nuk jamë i informuarë për këtë gjë)domethënë me pakë'lekë u ndërtuanë të gjitha,sëbashku TË BARABRTË,TË BASHKUARË ne kemi gjitha mundësit.Mos lejoni t'ju vampirizojnë energjit,t'ju heqin fuqit që keni,kurrë.

View previous topic View next topic Back to top

Create an account or log in to leave a reply

You need to be a member in order to leave a reply.

Create an account

Join our community by creating a new account. It's easy!


Create a new account

Log in

Already have an account? No problem, log in here.


Log in

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum